O mne

 

Volám sa Štefan Hofer a už viac ako 12 rokov vám pomáham pri predaji, či kúpe nehnuteľností v regióne Prešov.

Ako som sa dostal k práci realitného makléra a k založeniu vlastnej realitnej kancelárie?

Nestalo sa to zo dňa na deň. Všetko sa to začalo situáciou, ktorá nie je veľmi pozitívna, napriek tomu sa stala impulzom pre spustenie môjho vlastného podnikania -  výpoveďou v práci v roku 2008.

Dvadsať rokov som pracoval na rôznych pozíciach v bankovníctve. Poznal som produkty bánk, procesy a práca s ľuďmi ma bavila. Keď som sa rozhodoval, čo budem robiť ďalej, voľba bola jasná. Vybral som si to, čo som robil po celý život a čo najviac ovládam - finančné poradenstvo. 

Stal som sa expertom na hypotéky a s nimi ruka v ruke kráčalo aj poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti. Financovanie a kúpa bývania sa tak prirodzene spojili a svoje podnikanie som rozšíril o realitný biznis. Spočiatku ako realitný maklér v existujúcej realitnej kancelárii, neskôr ako majiteľ vlastnej realitky.

Odvtedy sa rozsah a kvalita mojich služieb aj vďaka ďalšiemu vzdelávaniu zvyšovali a prispôsobovali očakávaniam a potrebám moich zákazníkov. Prácu realitného makléra som povýšil z klasického sprostredkovania predaja na poskytovanie kompletných realitných služieb, ktoré s predajom súvisia.

V roku 2013 som založil vlastnú realitnú kanceláriu, ktorá nesie moje meno. Postupne som vytvoril tím realitných maklérov, ktorých spájajú rovnaké hodnoty – profesionalita, pochopenie, ľudský prístup a ochota pomôcť.

 

Naša práca bola ocenená prestížnou cenou Realitná kancelária roka 2022 pre Prešovský kraj od Realitnej únie Slovenska.

 

mensi_na_webocenenie_2_1_of_1    

Ročne sprostredkujeme predaj/prenájom cca 40 nehnuteľností. Priemerná doba predaja je 30 dní a 99% nehnuteľností sme predali za plnú požadovanú cenu.

 

Často ma žiadate o pomoc, či radu pri predaji, kúpe, investovaní do nehnuteľností, či riešení dedičských a stavebných konaní. A tak sa zrodil nápad vytvoriť pre vás túto Realitnú poradňu. Nájdete tu články, ktoré vám dajú odpovede na vaše otázky, či pomôžu v rozhodovaní. Či už predávate a kupujete prostredníctvom realitného makléra alebo len tak sami na vlastnú päsť.

Tieto rady odo mňa dostanete úplne zadarmo.

Rovnako aj eBook 4 kroky k úspešnému predaju nehnuteľnosti, ktorý si môžete nechať poslať mailom. Vytvorili sme ho hlavne pre tých, ktorí sa rozhodnú predávať nehnuteľnosť bez pomoci realitného makléra. Často totiž v súkromnej inzercii vidíme veľa chýb, ktoré pri samopredaji robíte, váš predaj sa potom predlžuje, znižujete cenu, stojí vás to priveľa energie, času a vystavujete sa zbytočnému riziku. V ňom sa už vopred môžete dozvedieť, čo všetko je potrebné urobiť, aby ste boli pri predaji úspešní.

Mojim cieľom je, aby predaj vašej nehnuteľnosti prebehol rýchlo, bezpečne a za plnú cenu.

 Preto rád pomôžem s predajom nehnuteľnosti aj Vám.

Pozrite si aj webstránku mojej realitnej kancelárie. 

stvorec_png

Ing.  Štefan Hofer, RSc. realitný maklér a majiteľ realitnej kancelárie Reality Hofer

 

 RSc   licencia_realitny_makler-001-001   certifikat_sora             realitna-unia-rg1 

    

Štefan Hofer

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

4 kroky k úspešnému predaju nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov