Volám sa Štefan Hofer a už takmer 12 rokov vám pomáham pri predaji, či kúpe nehnuteľností v regióne Prešov.

Ako som sa dostal k práci realitného makléra a k založeniu vlastnej realitnej kancelárie?

Nestalo sa to zo dňa na deň. Všetko sa to začalo výpoveďou v práci v roku 2008. Dvadsať rokov som pracoval v bankovníctve. Poznal som produkty bánk, procesy a práca s ľuďmi ma bavila. Keď som sa rozhodoval, čo budem robiť ďalej, voľba bola jasná. Vybral som si to, čo som robil po celý život a čo najviac ovládam - finančné poradenstvo. 

Stal som sa expertom na hypotéky a s nimi ruka v ruke kráčalo aj poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti. Financovanie a kúpa bývania sa tak prirodzene spojili a svoje podnikanie som rozšíril o realitný biznis. Spočiatku ako realitný maklér v existujúcej realitnej kancelárii, neskôr ako majiteľ vlastnej realitky.

Odvtedy sa rozsah a kvalita mojich služieb aj vďaka ďalšiemu vzdelávaniu zvyšovali a prispôsobovali vašim očakávaniam a potrebám. Prácu realitného makléra som povýšil z klasického sprostredkovania predaja na poskytovanie kompletných realitných služieb, ktoré s predajom súvisia.

V roku 2013 som založil vlastnú realitnú kanceláriu, ktorá nesie moje meno. Postupne som vytvoril tím realitných maklérov, ktorých spájajú rovnaké hodnoty – profesionalita, pochopenie, ľudský prístup a ochota pomôcť.

 

Ročne sprostredkujeme predaj/prenájom cca 40 nehnuteľností. Priemerná doba predaja je 30 dní a 98% nehnuteľností sme predali za plnú požadovanú cenu.

 

Mojim cieľom je, aby predaj vašej nehnuteľnosti prebehol rýchlo, bezpečne a za plnú cenu.

 

Preto rád pomôžem s predajom nehnuteľnosti aj Vám.

 

Pozrite si aj stránku mojej realitnej kancelárie.

logo_original_450x200_reality_hofer_vasa_realitka_2

 

 

Ing.  Štefan Hofer, realitný maklér a majiteľ realitnej kancelárie Reality Hofer

 

certifikat_sora     licencia_realitny_makler-001-001 

Reality Hofer
12
rokov praxe v realitách
500 +
spokojných klientov
350 +
sprostredkovaných realitných obchodov

Prečo práve naša realitná kancelária?

SME PROFESIONÁLI

Poskytujeme kompletné realitné služby a garantujeme 100% kvalitu, pravdivé informácie a dokonalý servis.

SME MODERNÍ

Sledujeme nové trendy, neustále sa vzdelávame a pri predaji používame moderné nástroje - VIDEOOBHLIADKA, HOMESTAGING, samostatná WEBSTRÁNKA každej nehnuteľnosti. Dosiahneme tak rýchly predaj za najvyššiu cenu.

SPOLUPRACUJEME

Pre Vaše pohodlie využívame služby iných profesionálov - právnika, architekta, znalca, geodeta, profesionálov z oblasti stavebníctva a energetiky, či certifikovaného finančného poradcu. Pri predaji spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami.

Stiahnite si zadarmo

4 kroky k úspešnému predaju nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov