Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Moderné bývanie s podnikaním v centre Prešova

Rodinný dom s tromi samostatnými bytmi, kde môžete spojiť bývanie s podnikaním.

 

Vhodné ako bývanie pre viacgeneračnú rodinu

alebo kombinácia bývania a podnikania pre jednotlivca aj pre rodinné firmy.

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Lokalita 

Táto výnimočná nehnuteľnosť skrýva v sebe všetky výhody moderného bývania, ktoré je možné spojiť s podnikaním. Prinesie Vám to komfort a pohodlie, nestrácate čas pri presúvaní sa do práce, svoju firmu máte stále pod kontrolou a ušetríte na nemalom nájomnom v centre mesta.

Ak ste mestský typ, určite oceníte blízkosť centra a kaviarní, reštaurácií, obchodov, OC Novum, divadla, kina, či bánk, pošty a úradov pre vybavovanie firemných vecí. Tiež Vaši zákazníci a obchodní partneri Vás poľahky nájdu aj s využitím neďalekej MHD.  

Napriek tomu, že ste takmer v centre, bývanie je tu tiché a pokojné. Dom sa totiž nachádza v tichej jednosmernej ulici s málo frekventovanou dopravou. V záujme zachovania súkromia majiteľa Vám presnú lokalitu radi prezradíme priamo pri obhliadke.

 

 

Popis nehnuteľnosti 

Rodinný dom pochádza z roku 1940, avšak v roku 2019 ho majiteľ kompletne zrekonštruoval tak povediac od základov až po strechu. Z pôvodnej architektúry zostali zachované vysoké stropy, vďaka ktorým sú všetky priestory svetlé a vzdušné. Rekonštrukciou sa však zmenila vnútorná dispozícia v prospech moderného otvoreného priestoru.

Dom má 3 poschodia a nachádzaju sa tu 3 samostatné bytové jednotky. Každú z nich je možné využívať na bývanie, alebo tak ako to bolo pri rekonštrukcii naprojektované. Momentálne je prízemie určené ako kancelária pre firmu, ale využiť ho môžete aj ako ambulanciu, ateliér, priestor pre kaderníctvo, advokátsku kanceláriu, pekáreň, či iný druh podnikania.

 

Ponuka je vhodná ako bývanie pre viacgeneračná rodinu, kombinácia bývania a podnikania pre jednotlivca alebo rodinnú firmu, miesto podnikania pre viacero firiem (každá na svojom poschodí) napr. advokátska, realitná kancelária, notár, architekt, malá stavebná firma, jazyková škola, .... s možnosťou ďalej priestory prenajať.

 

Pre lepšiu predstavu si pozrite videoobhliadku, alebo sa po nehnuteľnosti prejdite pomocou virtuálnej 3D obhliadky, ktorú nájdete aj s fotogalériou nižšie.

 

 

  

Čo všetko zahŕňa rekonštrukcia?

Pri rekonštrukcii boli použité moderné materiály prvotriednej kvality s cieľom dosiahnuť vysokú energetickú úspornosť.

Aj preto dom získal certifikát energetickej hospodárnosti A, A0.

Majiteľ si dal záležať nielen na kvalite odvedených prác, ale dôraz kládol aj na celkový dizajn a funkčnosť.

 

Dispozícia

Prízemie - rozloha 105m2, 3x kancelária, kuchynka, sociálne zariadenie

Byt na 1. poschodí - rozloha 105m2, vstupná chodba, veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa, detská izba, 2x kúpeľňa s WC, balkón

Byt na 2. poschodí - rozloha 105m2, vstupná chodba, veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa, detská izba, 1x kúpeľňa s WC, balkón 

 

Pozemok

Celková rozloha pozemku je 530m2. Pozemok je oplotený, vstup cez malú bráničku alebo veľku el. posuvnú bránu. Celý dom a pozemok je chránený kamerovým systémom.

Ak ste domáci kutil, poteší Vás malá dielňa na dvore, vedľa ktorej si môžete zriadiť aj malé vonkajšie posedenie. Ani na Váš vozový park sa nezabudlo. K dispozícii máte vyhradené 4 zastrešené parkovacie miesta vo dvore.

 

Cena 798.000,- eur alebo výmena za starší rodinný dom v centre + doplatok.

 

 

Viac informácií alebo obhliadku priamo na mieste získate od nášho makléra na čísle

0905 717 775 alebo mailom na hofer@realityhofer.sk

ing._stefan_hofer

Ing. Štefan Hofer, RSc.

3D scan

Kontakt na realitnú kanceláriu

Reality Hofer

Budovateľská 34, Prešov

  0905 717 775, 0907 737 131

  info@realityhofer.sk

 kontakt na makléra 0905 717 775

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF